Royal Rentacar Hakkımızda

Royal Rent A Car olarak Kırklareli ilende sizlere günlük, operasyonel, filo ve havaalanı araç kiralama konusunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Son model araçlarımız ve uygun fiyat garantisiyle yüksek memnuniyetinizi sağlıyor ve yine kiralama hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Kırklareli’de oto kiralamak istiyorsanız bizimle günün her saati iletişime geçebilir ve iletişim numaralarımız üzerinden tüm sorularınız için arayabilirsiniz.


Firmamızın resmî web sitesine giriş yaparak rezervasyon formu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Burada ad ve soy ad bilgilerinin yanı sıra kiralama yapacağınız yer, kiralamak istediğiniz araç ve alış ve dönüş tarihlerinizi sisteme girerek rezervasyon yapabilir ve size uygun olan aracı seçebilirsiniz. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan firmamız Kırklareli araç kiralama sektöründe öncü firma olarak çalışmalarına ve en uygun fiyatlı araçları sizlere sunmaya devam etmektedir.


Firma olarak tamamen müşterilerimizin güvenli ve kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacındayız. Belirli aralıklarla sunduğumuz kampanyalardan haberdar olmak için https://www.royalrentacar.com.tr/ adresine giriş yapabilir ve dilediğiniz her an online rezervasyon yapabilirsiniz. Çok uygun fiyat garantisi sunan Kırklareli araç kiralama firmamız, Kırklareli’de oto kiralamak isteyen herkese hizmet vermektedir. Araç kiralama hizmetlerimiz arasında günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, uzun süreli araç kiralama ve filo kiralama hizmetleri bulunduğu için bu konuda dilediğiniz seçenek üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Kırklareli’de araç kiralama firmaları arasında öncü olan firmamız daima uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadır. Bu yüzden de sektörde en çok tercih ve tavsiye edilen filo kiralama firması olmaya devam eder. Web sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden bizleri arayabilir ya da belirttiğimiz üzere Online rezervasyon yaptırarak dilediğiniz bölgeye aracınızın gelmesini kısa sürede sağlayabilirsiniz.