Kırklareli Royal Oto Kiralama

Royal Rent A Car olarak sizlere Kırklareli il merkezinde günlük araç kiralama konusunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Son model araçlarımız ve uygun fiyat garantisiyle yüksek memnuniyetinizi sağlıyor ve yine kiralama hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Kırklareli’de oto kiralamak istiyorsanız bizimle günün her saati iletişime geçebilir ve iletişim numaralarımız üzerinden tüm sorularınız için arayabilirsiniz.


Araç satın almak istediğinizde, toplu nakit çıkışı gerçekleştirmeniz ya da ihtiyacınız olan nakit parayı karşılamak için kredi kullanmanız gerekecektir. Ayrıca satın alacağınız aracın vergi, sigorta, lastik değişimi ve bakım onarım gibi birçok maliyeti de olacaktır. Bunun yanı sıra aracın ikinci el satış değerinin belirsizliği de bir risk faktörüdür. Bunun yerine uzun süreli araç kiralamanız daha maliyetsiz olmakla birlikte pek çok avantajı da beraberinde getirir. Sadece bu kadar da değil, kolay araç yenileme, aylık sabit taksitler ve tüm kasko ve sigorta ödemeleri filo kiralama ücretiyle birlikte sunulur.

 

Araç kiralama hizmetlerinden yararlandığınızda, araçların yenilenme sürecinde satış işlemleriyle ilgilenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte araç satın almak yerine kiraladığınızda toplu nakit paraya da ihtiyacınız olmayacaktır. Daha önceden belirlenmiş sabit ödemeler şeklinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Kırklareli oto kiralama olarak sizlere en uygun sabit fiyatlarla hizmet vermenin gayreti içerisinde araçların kasko, MTV ya da trafik sigortası ödemelerini de kiralama kapsamına dahil ediyor ve işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Filo kiralamayı tercih etmeniz durumunda ekstra olarak KDV unsurlarını kullanmanıza gerek yoktur. Yani araç kiralama dahilinde faturanızdaki KDV’nin tamamı indirilir ve araç size teslim edilir. Bunun yanı sıra banka kredisi ile satın almadan, düzenli ödemeleriniz ile birlikte güven içinde aracınızı kullanabilirsiniz.

 

Firmamızın resmî web sitesine giriş yaparak rezervasyon formu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Burada ad ve soy ad bilgilerinin yanı sıra kiralama yapacağınız yer, kiralamak istediğiniz araç ve alış ve dönüş tarihlerinizi sisteme girerek rezervasyon yapabilir ve size uygun olan aracı seçebilirsiniz. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan firmamız Kırklareli araç kiralama sektöründe öncü firma olarak çalışmalarına ve en uygun fiyatlı araçları sizlere sunmaya devam etmektedir.

İlgili Yazılar

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilm...